Sektörünün önde gelen firmalari arasinda yerini alan Elmaslar Elektronik , 1986 yilinda faaliyetine baslamis olup,2015 yilinda kurumsallik anlaminda limited sirketi konumunu almistir. Yaklasik 33 yildir Akdeniz bölgesinde bayilik ve satis yapan firmamiz çözüm ortagi haline gelmistir. Elmaslar, deneyimli 10 personeli 5 araç filosu ile, basta Antalya olmak üzere, Tüm Türkiyede sektör liderligine oturmustur.

 

         Elmaslar, market ekipmanlari, elektronik terazi, baskül, yazar kasa, barkod otomasyon sistemleri, bilgisayar programlari, jeneratör, et kiyma makineleri , para sayma makinelerini, laboratuar cihazlari ve ekipmanlarini toptan-perakende satis ve sarf malzemeleri ile teknik destek konusunda tüm hizmetlerini en iyi sekilde sunmak amaciyla faaliyetine devam etmektedir.

 

       Elmaslar, Türkiyede hizla büyümekte olan market piyasasinda  bölgede aktif hale gelmistir. Kullanilan yazilim programlarina ilaveten, yazilim programi gelistirerek, barkodlu POS sistem konusunda adindan sürekli söz ettirmeyi basarmistir.

  

          Elmaslar, konusunda faaliyet gösteren firmalar arasinda, seçici davranarak, dünya çapinda söz sahibi olmus firmalari büyük bir itina ile seçerek birlikte isbirligi yapmaktadir. Böylece, yüksek teknolojik gelismeleri daha yakindan takip etme imkanini yakalayarak, müsterilerimize degisimleri ve yenilikleri sunma imkani bulmustur..

 

          Kaliteli hizmet ve kaliteli ürünler prensibinden asla ödün vermeyen Elmaslar’in müsteri tatminini saglayacak bir sistem hedefledigini belirten ve bu amaç ve prensipler dogrultusunda, genisleyen bir satis ve teknik altyapi olusturarak, müsterilerinin rahat alisveris yapabilmeleri amaciyla Muratpasa Ilçesinde 200 metrekarelik satis, 150 metrekarelik satis sonrasi teknik destek servisine 2017 yilinda tasinarak faaliyetini yeni yerde sürdürmektedir.


Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü